top of page

Koszulki i torby WOLE MOLE

Dzięki dotychczas zebranym środkom (600 zł.) udało mi się zrobić dwie książkowe paczki, które w grudniu 2019 roku trafiły do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 53 przy ulicy Bazyliańskiej 6 w Warszawie oraz do Fundacji Aktywnej Rehabilitacji regionu opolskiego.

Dziękuję!

UWAGA!

Na chwilę obecną zostały:

Koszulki dziecięce: 2 sztuki w rozmiarze 1, 1 sztuka w rozmiarze 3-4, 1 sztuka w rozmiarze 9-11;

Koszulka damska: 2 sztuki w rozmiarze M.

 

W ramach mojej akcji promującej czytanie #WoleMole mam Wam do ogłoszenia coś ekstra!

Jeśli mogę Was prosić- posyłajcie ten post lub przynajmniej samą grafikę w świat. Zachęcajcie do przyłączenia się do akcji i również się przyłączcie =)

W ramach wsparcia akcji promującej czytanie #WoleMole można nabyć koszulki i torby w cenach podanych na grafice. 

jgjkhgkg.png

Nadruk na koszulkach dziecięcych jest wykonany z jednej matrycy- czyli na najmniejszym rozmiarze koszulki wygląda on na największy. Podobnie rzecz ma się z koszulkami dla dorosłych- choć tu zmiana nie jest aż tak bardzo widoczna. Zapewniam jednak, że moliki na koszulkach dziecięcych wyglądają uroczo w każdym rozmiarze =)

Koszulki dla dzieci są dostępne w rozmiarach: 0, 1, 2, 3-4, 5-6, 9-11, 12-14.

Koszulki dla dorosłych:

rozmiary dla kobiet: S, M, L, XL, XXL a dla mężczyzn: L, XL, XXL.

Torby są z długim uchem.

Ceny to 20 zł. za torbę i 25 zł. za każdy rodzaj koszulki.

Cały dochód ze sprzedaży (wyłączając koszt przesyłki) zostanie przekazany na zakup książek dla potrzebującej placówki.

 

Koszt przesyłki wliczony jest w cenę koszulek i toreb.

Płatności za wybrane przez Was produkty możecie dokonać przelewem:

Izabela Michta 41 2490 0005 0000 4000 6049 2868

W temacie wpiszcie proszę produkt jaki chcecie, ilość sztuk oraz rozmiar a także dane wysyłki, czyli np.:

1 koszulka dziecięca rozmiar 2-3, 1 koszulka damska rozmiar M, 2 torby Anna Nowak 42-200 Częstochowa ul. Długa 5.

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w rozpowszechnieniu tej informacji? Powiedzcie o tym znajomym molom, udostępnijcie w książkowych grupach… Wszystkie mole- te małe i te większe- które dotychczas zamówiły koszulki i torby, są bardzo zadowolone =) Jakość koszulek jest naprawdę bardzo dobra a nadruk dotąd się nie sprał- a prałam je już wiele razy ;) Torba jest z cieńszego materiału- ale też wytrzymała i zdaniem moli urocza =)

Chciałabym powiedzieć jeszcze jedną rzecz- na pomysł stworzenia koszulek i innych gadżetów z logo akcji, w ogóle zresztą na samą jej nazwę, wpadł Przemek- nasz reżyser 😉. Gdy wyskoczył z tą propozycją w lutym podczas kręcenia filmów, serdecznie go wyśmiałam. Nie myślałam wtedy jeszcze o żadnej zorganizowanej akcji, chciałam po prostu nagrać krótkie spoty promujące czytanie dzieciom. Jak widać nie umiem myśleć tak przyszłościowo jak on.

Oczywiście to wszystko nie byłoby możliwe również bez Ani, która opracowała mi takie piękne logo i również szybko podłapała pomysł koszulek i toreb zanim sama uwierzyłam że to kiedykolwiek nastąpi i że w ogóle będzie taka potrzeba.

A gdyby nie mój mąż- który pomaga mi ogarnąć stronę, wszystkie techniczne rzeczy, mnie, i jeszcze potrafi robić przydatne tabelki w Excelu- pewnie bym tego nie ruszyła.

Dziękuję. Nie wiem skąd Wy się wzięliście ale zawsze będę Wam wdzięczna. To dla mnie świetna przygoda (choć czasem nie wiem w co mam ręce włożyć- i to wszystko przez Was! 😉 )

bottom of page