top of page
Szukaj

"Bałwanek i Janek" oraz "Idą święta" - zerknijcie ze mną jak pięknie się prezentują!


Dziś chciałabym Wam pokazać, jak prezentują się zimowe nowości od Wydawnictwa Skrzat, w powstaniu których również w tym roku miałam swój udział.

Podobnie jak zeszłoroczne książki, te również można nabyć w dwóch wersjach: jako pojedynczą opowieść oraz zbiorek trzech historii. Do obu ilustracje wykonała na pewno znana Wam wszystkim Agnieszka Filipowska =)

Opowiadaniem mojego autorstwa jest "Bałwanek i Janek". A o czym to? O chłopcu, który spędza święta z babcią, i bardzo liczy na to, że będzie biało. Kiedy wreszcie pada śnieg Janek lepi z niego bałwanka. Ale czy śnieżny kolega dotrwa do świąt? I co ma do tego wszystkiego wstrętny deszczor? Zapraszam do przeczytania tej krótkiej i ciepłej opowiastki =)

W zbiorku "Idą święta" poza moim "Bałwankiem i Jankiem" można przeczytać dwie inne historie: "Przyprawę do piernika" Arlety Remiszewskiej oraz "Święta Kini i Funiatka" Bożeny Bobrzyk-Stokłosy. Ta książka jest mniejszego formatu i posiada twardą oprawę.

Napiszcie koniecznie jak podobają się Wam te nowości i czy nie możecie się już doczekać czytania świątecznych opowieści =) Miłej lektury!

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page