top of page
Szukaj

"Bajki do tulenia i wytchnienia"- najprawdopodobniej moja ostatnia premiera tego roku =)


W tym miesiącu do łapek Molików trafiła książka "Bajki do tulenia i wytchnienia", którą wydało Wydawnictwo Zielona Sowa, a zilustrowała Roksana Barwińska. Można ją nabyć w dwóch różnych okładkach- granatowej, która dostępna jest tylko w Empiku, oraz jasnoniebieskiej- sami zdecydujcie, która podoba Wam się bardziej =)

O czym jest ta książka? O wróżkach, diplodoku, starych fotografiach, pływaniu z rybkami, zabawie w piaskownicy... A tak naprawdę o marzeniach. Znajdziecie tam 35 króciutkich bajek, które przy pomocy sugestii wzrokowych, słuchowych i czuciowych zawartych w treści mają za zadanie poruszyć zmysły oraz wyobraźnię maluszka- dzięki czemu zrelaksuje się w ciągu dnia bądź wyciszy przed snem; a przede wszystkim poprzytula z dorosłym, który mu czyta. Do każdej bajki wypisałam również wskazówki dla dorosłego i pytania dla dziecka, które pomogą w jeszcze lepszym zrozumieniu bajek i swoich uczuć.

Książka jest wydana pięknie, dodatkowo zachęca ilustracjami, i, mam nadzieję, fajną treścią =) Z tyłu okładki został także umieszczony kod QR, po którego zeskanowaniu uzyskacie dostęp do dwóch melodii skomponowanych specjalnie na potrzeby tej książki przez Monikę Kingę Bobienko.

Miłego czytania (i tulenia)! I dajcie koniecznie znać, czy książka pomogła Wam choć troszkę odetchnąć =)


37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page