top of page
Szukaj

III miejsce w konkursie na scenariusz filmu dla dzieci we współpracy z Asią Olejarczyk

Zaktualizowano: 8 cze 2022


13 maja w piątek, po trzech tygodniach pracy przerywanej najpierw wyjazdem Asi a później moim, z drżeniem serca wysłałam na konkurs nasz wspólny scenariusz filmu krótkometrażowego dla dzieci. Samo jego pisanie było dla mnie wspaniałą przygodą- obie z Asią ze scenariuszem filmowym miałyśmy do czynienia po raz pierwszy, poza tym jeszcze nigdy nie pisałam żadnego tekstu we współpracy z inną autorką. Kiedy 2 czerwca późnym wieczorem przeczytałam wyniki konkursu zamieszczone na stronie festiwalu Kino w Trampkach, dosłownie zaczęłam skakać z radości. Nasz scenariusz zajął III miejsce, a oceniany był przez profesjonalistów i rywalizował z ponad setką prac innych scenarzystów! Jeśli jesteście na bieżąco z moją stroną i moimi myślami które czasami Wam zdradzam, wiecie na pewno, że spełniło się jedno z moich marzeń ❤

Jestem szczęśliwa, że Asia nie odesłała mnie z kwitkiem kiedy zaproponowałam jej tę szaloną zabawę. Dziękuję za świetną współpracę i pomysł Twojego synka, który stał się zalążkiem spisanej przez nas historii.


A o czym jest nasz scenariusz "Ale numer!"? O rodzeństwie, które odnajduje dziwny telefon. Jego możliwości kuszą dzieci- ale czy brat z siostrą wykorzystają je tylko do realizowania własnych zachcianek? I nie martwcie się, nie ma tu zbędnego moralizatorstwa, jest za to sporo przygody i dobrej zabawy.

W sobotę 4 czerwca pojechałyśmy (oczywiście w trampkach) na galę wręczenia nagród do Warszawy. Razem z innymi laureatami miałyśmy okazję porozmawiać m.in. z reżyserami wchodzącymi w skład jury (Maciejem Wojtyszką i Markiem Piestrakiem) oraz ze sobą nawzajem. Jestem bardzo szczęśliwa, że dane mi było przeżyć takie świetne chwile.

Dziękuję za tę szansę ❤ I gratuluję pozostałym nagrodzonym!

102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page