top of page
Szukaj

Kup koszulkę i torbę #WoleMole i wesprzyj zakup książek potrzebującej placówce!

Hej!

W ramach mojej akcji promującej czytanie #WoleMole mam Wam do ogłoszenia coś ekstra! Już od jakiegoś czasu radziłam się w tej sprawie członków grupy i nareszcie mogę wyjść do Was z konkretną propozycją. Jeśli mogę Was prosić- posyłajcie ten post lub przynajmniej samą grafikę w świat. Zachęcajcie do przyłączenia się do akcji i również się przyłączcie =)

W ramach wsparcia akcji promującej czytanie #WoleMole od dziś można nabyć koszulki i torby w cenach podanych na grafice. Przez tydzień będę zbierała od Was zamówienia a po tym czasie prześlę je do firmy zajmującej się sitodrukiem.

I teraz tak: wcześniej pisałam że warunkiem jest minimum 50 chętnych na koszulki i 100 na torby bo firma nie drukuje mniej niż tyle sztuk danego produktu. Teraz sama już nie wiem. Przez wiele dni porównywaliśmy oferty wielu firm zajmujących się nadrukami na koszulkach i nachodziły nas chwile zwątpienia. Albo była dobra cena ale koszulki dla dzieci zaczynały się dopiero od rozmiaru 124, albo była możliwość zamówienia ile się chce sztuk ale była bardzo droga matryca...


Powiem tak: zdecydowaliśmy że po prostu zbiorę zamówienia i zobaczymy ile ich łącznie będzie. Wtedy zbiorcze zamówienie wyślę wybranej już ostatecznie firmie i dokładnie będę mogła Wam powiedzieć ile pieniędzy na książki zostanie z każdej sztuki. Ceny nie różnią się aż tak bardzo mocno, jednak na chwilę obecną nie jestem w stanie wyjść z żadnym konkretem a nie chcę niczego zawyżyć ani zaniżyć.Uwaga, pamiętajcie o tym że nadruki mogą się trochę różnić w rzeczywistości, to znaczy te moliki mogą być trochę mniejsze. Grafikę przygotowałam tylko poglądowo.


Koszulki dla dzieci byłyby dostępne w rozmiarach: 1-2, 2-3, 3-4, 5-6, 7-8, 9-11, 12-13, 14-15 (rozumiem przez to że to orientacyjny wiek dzieci ;) ).

Koszulki dla dorosłych:

rozmiary dla kobiet: XS, S, M, L, XL, a dla mężczyzn: S, M, L, XL, XXL i XXXL.

Torby będą z długim uchem.


Ceny to 20 zł. za torbę i 25 zł. za każdy rodzaj koszulki.


Kiedy będę miała już od Was zamówienia i wybierzemy firmę która się tym zajmie, podam dokładne koszty wyprodukowania tych produktów. W cenę sprzedaży wliczona jest już wysyłka a cała różnica przeznaczona będzie na zakup książek do jakiejś placówki/placówek gdzie ich brakuje a z chęcią przyłączą się do naszej akcji promującej czytanie i dobrze ten dar spożytkują. Ja nie biorę z tego ani grosza dla siebie.


Płatności za wybrane przez Was produkty możecie dokonać przelewem:


Izabela Michta 41 2490 0005 0000 4000 6049 2868


W temacie wpiszcie proszę produkt jaki chcecie, ilość sztuk oraz rozmiar a także dane wysyłki, czyli np.:

1 koszulka dziecięca rozmiar 2-3, 1 koszulka damska rozmiar M, 2 torby Anna Nowak 42-200 Częstochowa ul. Długa 5.


Jeśli jakimś cudem nie będzie chętnych na zamówienia, oczywiście pieniądze przeleję Wam z powrotem na konto.

Zamówienia przyjmuję do 20 maja. Po tym czasie przekażę je do realizacji a później Wam porozsyłam.

Jeśli chętnych będzie więcej i nie wszyscy zdążą do tego czasu, a akcja się spodoba- będziemy mogli to powtórzyć.

I co Wy na to? Czy macie jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości? Piszcie śmiało.

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w rozpowszechnieniu tej informacji? Powiedzcie o tym znajomym molom, udostępnijcie w książkowych grupach… Jestem bardzo ciekawa czy koszulki i torby z molami się spodobają i czy uda nam się sfinansować zakup książek jakiejś placówce- a może oddziałowi w szpitalu…


Chciałabym powiedzieć jeszcze jedną rzecz- na pomysł stworzenia koszulek i innych gadżetów z logo akcji, w ogóle zresztą na samą jej nazwę, wpadł Przemek- nasz reżyser 😉. Gdy wyskoczył z tą propozycją w lutym podczas kręcenia filmów, serdecznie go wyśmiałam. Nie myślałam wtedy jeszcze o żadnej zorganizowanej akcji, chciałam po prostu nagrać krótkie spoty promujące czytanie dzieciom. Jak widać nie umiem myśleć tak przyszłościowo jak on.

Oczywiście to wszystko nie byłoby możliwe również bez Ani, która opracowała mi takie piękne logo i również szybko podłapała pomysł koszulek i toreb zanim sama uwierzyłam że to kiedykolwiek nastąpi i że w ogóle będzie taka potrzeba.

A gdyby nie mój mąż- który pomaga mi ogarnąć stronę, wszystkie techniczne rzeczy, mnie, i jeszcze potrafi robić przydatne tabelki w Excelu- pewnie bym tego nie ruszyła.

Dziękuję. Nie wiem skąd Wy się wzięliście ale zawsze będę Wam wdzięczna. To dla mnie świetna przygoda (choć czasem nie wiem w co mam ręce włożyć- i to wszystko przez Was! 😉 )

496 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page