top of page
Szukaj

"Najpiękniejsze opowieści Świętego Mikołaja", a wśród nich... "Misja Śnieżynki"!

Kolejne lato ustąpiło chłodom, dlatego jak co roku pojawiły się zimowe nowości książkowe od Wydawnictwa Skrzat, a wśród nich moja świąteczna opowieść- w tym roku wyjątkowo dostępna jedynie we wspólnym zbiorku.

Moja "Misja Śnieżynki" jest jednym z trzech opowiadań w tej pozycji. Pozostałe autorki to Marta Koźlak i Ariadna Piepiórka. Całość jest bardzo ładnie ilustrowana i wydana w twardej oprawie. Za szatę graficzną w tym roku odpowiadała Milena Molenda- a nie jak wcześniej Agnieszka Filipowska- więc i tutaj nastąpiła zmiana.

A o czym jest moja historia? O Śnieżynce, która wyrusza na ziemię z misją. Chce jak najdłużej utrzymać się na jej powierzchni i odwlec moment powrotu na chmurę pod postacią pary. Jednak okoliczności, w których się znajdzie, nieco zmienią jej pogląd na to, co faktycznie jest w jej misji najważniejsze =)

Polecam Waszej uwadze "Najpiękniejsze opowieści Świętego Mikołaja". Książka ma 56 stron i można dostać ją we wszystkich księgarniach internetowych za około 18 zł. Mam nadzieję, że spędzicie przy niej wiele miłych chwil.

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page