top of page
Szukaj

Nareszcie są! Moje książeczki =) Seria Do Uszka Maluszka


Dziś wreszcie kurier zapukał do moich drzwi i przyniósł mi pudełko, na którego zawartość czekałam od ponad roku. Moje książeczki. O serii pisałam już TU, gdy ją zapowiadałam, więc nie będę się powtarzać... Serce mocniej bije mi na samą myśl, że wkrótce te książeczki będą mogły czytać nie tylko moje dzieci. 

Książeczki mają dość duży format, są sztywnostronicowe, radosne, kolorowe... A jaka była reakcja moich synków? Oczywiście Wojtuś już dokładnie wie, że to książeczki jego mamusi. Mogę z dumą powiedzieć, że mu się podobają. Najbardziej "Spacer", pewnie ze względu na to, że jest tam koparka. Krzyś ma 11 miesięcy i zwykle trochę dłużej przekonuje się do nowych tytułów... Jemu najbardziej spodobało się "Jajo", jednak obszerniejszy opis jego reakcji będę mogła zaprezentować dopiero za jakiś czas. Ja też wciąż się uczę, sprawdzam, poznaję, doświadczam, obserwuję co się podoba maluchom, a co nie... Mam nadzieję, że zarówno dzieci jak i Wy, dorośli, będziecie zadowoleni z tej serii.

Bardzo Was proszę, jeśli zdecydujecie się ją zamówić- podzielcie się ze mną wrażeniami. Tylko w taki sposób będę mogła stawać się coraz lepsza w tym, co robię.

Premiera książek zaplanowana jest na 5 marca, jednak są już dostępne w wielu księgarniach w cenie około 6 zł.

Bardzo gorąco Wam polecam i z drżeniem serca czekam na Wasze opinie.

Poniżej prezentuję zdjęcia środka.

I co sądzicie? =)

100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page