top of page
Szukaj

"Okulary i przygoda na statku pirackim"- słów kilka o książce i KONKURS


8 sierpnia doczekała się premiery moja napisana ponad dwa lata wcześniej książka, "Okulary i przygoda na statku pirackim", a 9 sierpnia, w Dzień Miłośników Książek, dotarła do nas wyczekiwana paczka z pachnącymi drukiem egzemplarzami autorskimi. Chłopcy od razu poprosili mnie o czytanie- było to dla mnie wzruszające, ponieważ dotąd historię Lary mogli poznawać jedynie z wydrukowanych przeze mnie kartek z samym tekstem. Odetchnęłam z ulgą po skończonej lekturze, ponieważ nadal podobała się nie tylko im, ale i mnie- co nie zawsze jest wbrew pozorom takie oczywiste. Mam nadzieję, że treść książki sprawi, że wiele małych Molików zechce mieć za przyjaciela takiego zielonego nietoperza jakiego miała główna bohaterka.

Książka wydana jest prześlicznie, ozdabiają ją klimatyczne ilustracje Joanny Romańskiej a patronatu udzieliły m.in. Hoya czy OptoGadka. Dzięki staraniom Wydawnictwa Dziwimisie ma być ona dostępna stacjonarnie w Empikach a także niektórych salonach optycznych. Bardzo się cieszę, że ten tytuł miał szansę pojawić się drukiem, i mam ogromną nadzieję, że pomoże jakiemuś maluchowi oswoić okulary- a tym, którzy szkiełek nie potrzebują, dostarczy uśmiechu i zabierze w ciekawą przygodę.

A jeśli i Wy chcielibyście wyruszyć wraz z Larą i zielonym nietoperzem za ukryte pod tapetą drzwi, proponuję Wam konkurs: napiszcie pod tym postem na Facebooku, którego bohatera w okularach lubicie najbardziej. W książce pojawia się John Lennon, Janusz Korczak, Harry Potter, Rosa Parks, Velma Dinkley... Ciekawa jestem, kogo jeszcze nie wymieniły patrzałki głównej bohaterki. A może wybierzecie kogoś z wyżej wymienionych? Macie czas do 13 sierpnia do godziny 13 =) Zapraszam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia!


121 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page