top of page
Szukaj

"Poradnik dla małych, pomocnik dla dużych"- moja nowa seria książek sztywnostronicowych

W połowie stycznia w księgarniach stacjonarnych (np. Świat Książki) i internetowych pojawiły się trzy nowe tytuły mojego autorstwa:

  • "Jak się nie zgubić na zakupach?"

  • "Jak zrobić do nocnika kupkę idealną?"

  • "Jak wygrać z bałaganem?"

wchodzące w skład serii "Poradnik dla małych, pomocnik dla dużych" wydanej przez Wydawnictwo Olesiejuk. O oprawę graficzną zadbała Karolina Piotrowska.


Książki są naprawdę pięknie wydane- sporego formatu, z zaokrąglonymi rogami, grubymi stronami. Aż chce się je przeglądać. Jestem zachwycona tym, jak się prezentują. W środku jest radośnie i kolorowo, ale też moim zdaniem czytelnie. Rozkładówki dotyczą różnych zagadnień, ale starałam się, żeby były spójne i stanowiły nie tylko inspirację oraz uzupełniały wiedzę, ale przede wszystkim trafiały humorem w serca małych i większych Moli.

W książce "Jak się nie zgubić na zakupach?" znajdziecie informacje o tym, jak przygotować się do wyprawy na zakupy, co należy uzgodnić z maluchem, z kim i o czym może rozmawiać, jakie dane powinien znać, jak może umilić sobie czas podczas buszowania po sklepach- a także wiele innych =)

Książka "Jak zrobić do nocnika kupkę idealną?" wyjawia przed maluchem tajemnice dlaczego warto polubić się z nocnikiem, jak przełamać z nim lody, co lubi a czego nie lubi nocnik, dlaczego wygodniej jest biegać bez pieluchy, jakie są rodzaje kupek, a także dużo więcej =)
Z książką "Jak wygrać z bałaganem?" mały Molik dowie się gdzie najczęściej się on tworzy i jaki jest najlepszy sposób na nieporządek, nauczy się sortować zabawki i organizować kąciki zabaw, a także zrozumie dlaczego w ogóle warto dbać o czystość w pokoju- oraz wiele więcej =)

W każdej pozycji, oprócz rad i cennych wskazówek, można znaleźć też krótkie wierszyki i propozycje zabaw. Mam nadzieję, że ta seria okaże się dla Was naprawdę pomocna- w końcu tytuł zobowiązuje =) Jestem ciekawa jak Wam się podoba? Koniecznie dajcie znać!

128 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page