top of page
Szukaj

Targi Książki w Krakowie- nareszcie jako autorka! ;)

25 października gościłam po raz kolejny na Targach Książki w Krakowie- jednak pierwszy raz w roli autorki. Swoją godzinkę na stoisku Skrzata miałam między 13 a 14, i było naprawdę świetnie.


Cieszę się, że są takie wydarzenia jak Targi- dla autorów, których praca odbywa się najczęściej w odosobnieniu, i którzy znają się z osobami pracującymi w wydawnictwach i innymi kolegami i koleżankami po fachu jedynie wirtualnie, jest to wspaniała okazja do tego, żeby się poznać, zamienić kilka słów, wyjść do ludzi ;)

Udało mi się uściskać i zdobyć dedykacje do książek od dwóch autorek, z którymi dotychczas rozmawiałyśmy jedynie wirtualnie i telefonicznie- Patrycji Wojtkowiak-Skóry oraz Alicji Podgrodzkiej. Bardzo się cieszę z tych spotkań!

Spójrzcie tylko jaką torbę ma Patrycja. Jest kochana! <3
Przelotem zamieniliśmy słowo także z Jakubem Tylmanem i Marcinem Jędroszkowiakiem, z którymi miałam okazję już kilkukrotnie współpracować- odwiedziłam także stoisko Dwukropka (i nawet wpisałam jedną dedykację do książki o Łukaszu ;) ) i Bliżej Przedszkola- moi chłopcy mieli okazję wziąć udział w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Miłosza Konarskiego, a ja- zamienić kilka słów z panem Robertem Halikiem... i Miłoszem też ;)Zamieszczam fotorelację- a na moim kanale możecie obejrzeć film zmontowany przez mojego męża =)

Zobaczcie nasze łupy i piękne dedykacje. Wojtuś i Krzyś są bardzo szczęśliwi =)
Szkoda, że kolejne Targi są dopiero za rok. Do zobaczenia!

76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page